Właściwości olejków

Od tysięcy lat olejki eteryczne były używane w różnych kulturach do celów leczniczych i zdrowotnych. Ze względu na swoje właściwości olejki eteryczne zyskują ostatnio na popularności. Nie ma się co dziwić dlaczego, biorąc pod uwagę wysokie koszty terapii zdrowotnych i skutki uboczne konwencjonalnych leków dodanie olejków eterycznych do osobistej szafki z lekami i terapeutykami może znacząco zmienić świat. Jest to szczególnie ważne, ponieważ zalety olejków eterycznych są ogromne, a ich zastosowanie obejmuje aromaterapię, pielęgnację ciała i włosów, zabiegi z wykorzystaniem medycyny naturalnej i produkty do sprzątania w domu.

>

.
Posiadają niewątpliwą zaletę:
działają błyskawicznie, a tego oczekują klienci. Dodatkowo pięknie pachną. Ze względu na swoje działanie niektórzy próbują nazywać je „antybiotykami”, a nawet porównywać je do nich. Badania naukowe dowiodły, że niszczące działanie olejków na dziesiątki szczepów bakterii, wirusów, czy grzybów jest wręcz niebywałe.

Obecnie na świecie notuje się MEGA TREND w temacie olejków eterycznych. W Polsce wiedza na temat działania olejków eterycznych (mowa tu o klasie terapeutycznej olejków) jest taka, jak 20 lat temu o suplementach, kiedy większość ludzi nie słyszała nazwy „suplement diety”. W porównaniu do Polski wielokrotnie większe zainteresowani olejkami eterycznymi notuje się w Czechach, Słowacji, Rumunii, czy nawet w Kazachstanie. Jedynie kwestią czasu jest potężny wybuch w Polsce tej grupy wyjątkowych produktów.

Teraz jest najlepszy czas, żeby zacząć poznawać olejki i rozpocząć biznesową współpracę z amerykańskim olejkowym gigantem jakim jest firma doTerra.